ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Dolkar 5486492
nr 548 6492
Dolkar
2 st, Orientaliska , Benskaft, dekorerade
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:50:37
700 kr
800 kr